News

Anthony ramos w filmie bob the builder razem z mattel i jennifer lopez

Autor Grzegorz Brzeziński
Grzegorz Brzeziński25.01.20246 min.
Anthony ramos w filmie bob the builder razem z mattel i jennifer lopez

Anthony Ramos zagra główną rolę w animowanym filmie o Bobie Budowniczym, który powstaje przy współpracy Mattel i Nuyorican Productions Jennifer Lopez. Akcja filmu rozgrywa się na Portoryko, gdzie Bob przybywa, aby pracować przy dużej budowie. Podczas pobytu na malowniczej wyspie będzie musiał zmierzyć się z problemami dotykającymi mieszkańców i lepiej zrozumieć, co tak naprawdę znaczy budować. Film ma celebrować barwne tekstury karaibskich narodów latynoskich i ich ludzi.

Anthony Ramos główną rolą w animowanym filmie Bob Budowniczy

Aktor Anthony Ramos znany z musicalu "Hamilton" oraz najnowszego filmu "Transformers: Powstanie Bestii" zagra główną rolę w animowanej produkcji o tytule "Bob Budowniczy". Film powstaje przy współpracy wytwórni Mattel oraz firmy producenckiej Jennifer Lopez - Nuyorican Productions.

Producenci filmu zapowiadają, że będzie to animacja osadzona w kolorowym świecie Karaibów, która zaprezentuje widzom barwne tekstury latynoskich narodów i ich kulturę. Główny bohater Roberto "Bob" Budowniczy uda się na malownicza wyspę Portoryko, gdzie będzie pracował przy dużej budowie. Oprócz zmagania się z wyzwaniami konstrukcyjnymi, Bob będzie musiał zmierzyć się także z problemami nurtującymi mieszkańców wyspy.

W obsadzie oprócz Anthony'ego Ramosa znaleźli się również Alex Bulkley i Corey Campodonico - twórcy popularnych seriali animowanych "Pinokio Guillermo del Toro" oraz "BoJack Horseman". Za produkcję odpowiadają Jennifer Lopez, Elaine Goldsmith-Thomas i Benny Medina z firmy Nuyorican Productions. Scenariusz do filmu pisze natomiast Felipe Vargas.

Kulisy powstania filmu o Bobie Budowniczym

Projekt animowanego "Boba Budowniczego" jest najnowszym przedsięwzięciem firmy Mattel, która w zeszłym roku wypuściła niezwykle udany film "Barbie" z Margot Robbie. Obraz zarobił ponad 1,4 miliarda dolarów w kinach na całym świcie i otrzymał nominację do Oscara za najlepszy film 2024 roku.

Mattel planuje także ekranizacje innych swoich znanych marek, między innymi "Hot Wheels" przy współpracy z Wytwórnią Warner Bros. oraz "American Girl" z Lindsey Beer jako scenarzystką dla wytwórni Paramount.

Fabuła filmu Bob Budowniczy osadzona na Portoryko

Twórcy udostępnili fabułę animowanego "Boba Budowniczego". Główny bohater Roberto, zwany Bobem, udaje się na malowniczą wyspę Portoryko, aby pracować przy dużym projekcie budowlanym. Podczas pobytu będzie musiał zmagać się z problemami nurtującymi mieszkańców wyspy oraz zgłębi istotę pracy w budownictwie.

„When Roberto “Bob” travels to the enchanting island of Puerto Rico for a major construction job, he takes on issues affecting the island and digs deeper into what it means to build.”

Producenci zapowiadają, że film ma ukazywać barwne kolory karaibskich narodów latynoskich i celebrować ich kulturę. Dzięki takiemu zabiegowi animacja o Bobie Budowniczym powinna spodobać się zarówno dzieciom, jak i dorosłym widzom.

Portoryko malowniczym tłem dla przygód Boba

Wybór Portoryko na miejsce akcji filmu nie jest przypadkowy. Wyspa słynie ze swoich zapierających dech w piersiach krajobrazów, bujnej roślinności i pięknych plaż. Kolorowe domki, palmy kokosowe i błękitne niebo tworzą wyjątkowy klimat, który z pewnością zachwyci widzów animacji.

Czytaj więcej: Najnowsze wydarzenia, panele i imprezy festiwalowe Sundance w Park City

Twórcy serialu Pinokio Guillermo del Toro za animację Bob Budowniczy

Za produkcję animowanego "Boba Budowniczego" będą odpowiedzialni Alex Bulkley i Corey Campodonico z firmy ShadowMachine, która ma na swoim koncie takie hity jak "Pinokio Guillermo del Toro" czy "BoJack Horseman".

Tytuł Platforma Lata emisji
Pinokio Guillermo del Toro Netflix 2021-2023
BoJack Horseman Netflix 2014-2020

ShadowMachine ma duże doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości animacji, które zdobywają uznanie zarówno widzów, jak i krytyków. Można więc spodziewać się, że "Bob Budowniczy" także okaże się dużym sukcesem.

Bob Budowniczy najnowszy filmowy projekt Mattel po Barbie

Anthony ramos w filmie bob the builder razem z mattel i jennifer lopez

"Bob Budowniczy" dołącza do imponującego portfolio filmowych adaptacji zabawek Mattel. Firma odniosła w zeszłym roku spektakularny sukces filmem "Barbie" z Margot Robbie i Ryanem Goslignem. Obraz zebrał entuzjastyczne recenzje oraz zarobił ponad 1,4 mld dolarów, dzięki czemu znalazł się w czołówce najbardziej kasowych filmów 2023 roku.

W planach Mattel jest ekranizacja kolejnych znanych marek. Trwają już prace nad filmem akcji "Hot Wheels" we współpracy z Wytwórnią Warner Bros. Powstaje również projekt pt. "American Girl", do którego scenariusz pisze Lindsey Beer, a produkcją zajmie się wytwórnia Paramount.

  • Barbie - ponad 1,4 mld $ wpływów w kinach
  • Hot Wheels - film akcji przygotowywany z WB
  • American Girl - powstaje scenariusz filmu

Widać zatem, że Mattel zamierza w najbliższych latach intensywnie rozwijać filmowe uniwersum swoich zabawek. "Bob Budowniczy" jest kolejnym krokiem w tym kierunku.

Scenariusz do Boba Budowniczego tworzy Felipe Vargas

Scenariusz do animowanego "Boba Budowniczego" powstaje na podstawie pomysłu Felipe Vargasa. Jest on scenarzystą i reżyserem pochodzącym z Meksyku, który na swoim koncie ma pracę przy takich produkcjach jak "Noc w muzeum: Tajemnica grobowca" czy "Dora i Miasto Złota".

Felipe Vargas specjalizuje się w familijnych historiach osadzonych w kolorowych, egzotycznych sceneriach. Doskonale zatem pasuje do klimatu planowanej animacji o Bobie Budowniczym, której akcja rozgrywa się na malowniczej wyspie Portoryko.

Można spodziewać się, że scenarzysta wpleść w fabułę elementy lokalnej kultury, zwyczaje mieszkańców Karaibów oraz problemy, z jakimi muszą się oni mierzyć. Dzięki temu film będzie nie tylko zabawny i pełen przygody, ale także dotknie ważnych społecznych tematów.

Podsumowanie

W powyższym artykule przedstawiłem najważniejsze informacje na temat nadchodzącego animowanego filmu "Bob Budowniczy". Dowiedzieliśmy się, że główną rolę zagra Anthony Ramos, aktor znany między innymi z musicalu "Hamilton". Za produkcję odpowiadają firmy Mattel i Nuyorican Productions, której współwłaścicielką jest Jennifer Lopez.

Akcja filmu rozgrywa się na malowniczej wyspie Portoryko. Główny bohater, Roberto "Bob" Budowniczy, przybywa tam, aby pracować przy dużym projekcie budowlanym. Jednocześnie będzie musiał zmierzyć się z problemami dotykającymi mieszkańców oraz poszukać odpowiedzi na pytanie, czym tak naprawdę jest budowanie.

Film powstaje w studiu ShadowMachine, które ma na koncie takie animowane hity jak "Pinokio" Guillermo Del Toro oraz "BoJack Horseman". Scenariusz pisze natomiast Felipe Vargas specjalizujący się w familijnych historiach osadzonych w egzotycznych sceneriach. Możemy więc spodziewać się barwnej i zabawnej produkcji, ale poruszającej także ważne społeczne wątki.

"Bob Budowniczy" wpisuje się w strategię Mattel polegającą na ekranizacji znanych marek zabawek. W ubiegłym roku firma odnotowała sukces filmem "Barbie", który zarobił ponad 1,4 miliarda dolarów. Kolejne projekty jak "Hot Wheels" oraz "American Girl" są już w planach.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. TOP 15: Najlepsze filmy familijne na wieczór z rodziną
  2. Najlepsze filmy animowane wszech czasów - subiektywny ranking
  3. Tragedia i komedia w amerykańskiej literaturze: równocześnie i często w tym samym dniu
  4. SEO w 2024 Przewodnik po najnowszych trendach i algorytmach
  5. Opiekun - co sądzimy o nowym thrillerze z 2023 roku?
Autor Grzegorz Brzeziński
Grzegorz Brzeziński

Jestem Grzegorz i od dawna pasjonuje mnie sztuka filmowa. Na tym blogu znajdziecie recenzje najnowszych produkcji, analizy fabuł, a także ciekawostki z branży rozrywkowej. Dzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat filmów różnych gatunków, od dramatów po komedie

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Kino Stylowy w Zamościu - repertuar i informacje o kinie
NewsKino Stylowy w Zamościu - repertuar i informacje o kinie

Odkryj aktualne pokazy filmowe i ciekawy repertuar Kina Stylowego w Zamościu. Znajdziesz tu informacje o seansach, cenach biletów, możliwości rezerwacji online, premiery, wydarzenia i udogodnienia w sali kinowej. Idealne miejsce na familijną wycieczkę i wieczór kinowy.