News

Will Ferrell, Sofia Vergara dołączają do filmu 'Niezniszczalny ja'

Autor Julita Kalinowska
Julita Kalinowska03.02.20246 min.
Will Ferrell, Sofia Vergara dołączają do filmu 'Niezniszczalny ja'

Kultowa animacja "Niezniszczalny ja" powraca z czwartą częścią pełną zwrotów akcji. Tym razem do obsady głosowej dołączają dwie gwiazdy - Will Ferrell jako nowy wróg Gru oraz Sofia Vergara. Bohaterowie zmierzą się z nowym wyzwaniem, kiedy do rodziny dołącza kolejna córka, która siać będzie spustoszenie. Czy uda im się pokonać złoczyńcę Maxime'a Le Mala i zapanować nad chaosem w domu? Tego dowiemy się 3 lipca podczas premiery w kinach.

Nowi aktorzy w obsadzie kultowej animacji

Kultowa seria filmów animowanych „Niezniszczalny ja” powraca z czwartą częścią, która zapowiada się niezwykle interesująco. Tym razem do głównej obsady dubbingu dołączają dwie gwiazdy Hollywood - Will Ferrell oraz Sofia Vergara.

Ferrell wcieli się w rolę nowego superzłoczyńcy Maxime'a Le Mala, który stanie na drodze tytułowego Gru. Będzie on starał się udaremnić wszystkie plany głównego bohatera, dodatkowo pakując go w kłopoty. Vergara natomiast użyczy swojego charakterystycznego głosu dziewczynie Maxime'a.

Obsada „Niezniszczalnego ja 4” wzbogaciła się także o takie gwiazdy jak Joey King, Stephen Colbert czy Chloe Fineman. Ci aktorzy wcielą się w nowe, barwne postaci, które zapewne zmieszają szyki tytułowej rodzinie. Z poprzednich części powrócą za to m.in. Steve Carell jako Gru, Kristen Wiig czy Miranda Cosgrove.

Powrót Gru i Minionków w wielkim stylu

Fani kultowej serii filmów animowanych „Niezniszczalny ja” z niecierpliwością wyczekiwali na kontynuację przygód Gru, jego córek i uwielbianych przez widzów Minionków. I wreszcie nadszedł ten dzień – 3 lipca do kin wejdzie wyczekiwana, czwarta część filmu.

Tym razem twórcy postanowili rozwinąć wątek rodzinny, ponieważ do domu Gru przybywa jego nowa córka. Dziewczynka od razu zaczyna siać wokół spustoszenie, wprawiając wszystkich domowników w konsternację. Jednocześnie Gru musi stawić czoła nowemu superzłoczyńcy – Maxime'owi Le Malowi (głosu użycza mu Will Ferrell).

Maxime dysponuje niezwykłymi zdolnościami i gadżetami, które mogą unicestwić plany Gru. Czy nasz bohater wraz ze swoją niezwykłą rodziną i Minionkami pokonają nowego wroga? O tym przekonamy się już tego lata!

Minionki lubiane przez widzów

Minionki to żółte stworki, które są nieodłączną częścią franczyzy „Niezniszczalny ja”. Choć nie potrafią mówić, potrafią skraść serca widzów na całym świecie.

Zabawne scenki z ich udziałem oraz specyficzny, bełkotliwy język sprawiają, że stanowią idealny komizm sytuacyjny i są lubianym elementem serii. Nic dziwnego, że doczekały się nawet własnych filmów pełnometrażowych.

Kolejna odsłona przygód nieustraszonej rodziny

Seria „Niezniszczalny ja” od lat bawi i wzrusza widzów na całym świecie, opowiadając o perypetiach niezwykłej, patchworkowej rodziny.

I choć w poprzednich częściach Gru stawiał czoła licznym wyzwaniom, zawsze mógł liczyć na wsparcie swoich ukochanych córek i Minionków. W nadchodzącej odsłonie do rodziny dołącza kolejna dziewczynka, która od razu zaczyna siać zamęt.

„Nowa córka Gru jest prawdziwą utrapieniczą i sprawia mnóstwo problemów całej rodzinie”

Czy uda im się zapanować nad szalonym maluchem? A może to właśnie ona okaże się ich sekretną bronią w walce z nowym wrogiem – Maximem Le Malem (Will Ferrell)?

Złoczyńca Gru kontra nowy wróg Maxime Le Mal

Will Ferrell, Sofia Vergara dołączają do filmu 'Niezniszczalny ja'

Choć Gru na co dzień stara się być dobrym ojcem dla swoich córek, w przeszłości nie stronił od złych uczynków. W końcu nie bez powodu zyskał status jednego z największych złoczyńców!

W nadchodzącej części „Niezniszczalnego ja” jego reputacja zostanie wystawiona na próbę. Gru będzie musiał zmierzyć się z nowym superzłoczyńcą – Maximem Le Malem. Ten bezwzględny typ nie zawaha się, by pozbyć go ze swojej drogi.

Gru Maxime Le Mal
bohater kultowej serii nowy superzłoczyńca
ojciec trzech córek bezwzględny typ
dawniej sam był złoczyńcą chce pozbyć się Gru ze swojej drogi

Czy Gru zdoła obronić siebie i bliskich przed nowym wrogiem? A może to właśnie jego nowa, szalona córeczka okaże się jego największym sprzymierzeńcem?

Ferrell i Vergara - gwiazdy dubbingu czwartej części

W obsadzie głosowej czwartej odsłony „Niezniszczalnego ja” pojawiło się sporo nowych, znanych nazwisk. Największą uwagę zwracają Will Ferrell i Sofia Vergara.

  • Ferrell użyczy głosu nowemu superzłoczyńcy, Maxime'owi Le Malowi.
  • Vergara wcieli się w dziewczynę Maxime'a.

Pozostali nowi członkowie obsady to m.in.:

  • Joey King
  • Stephen Colbert
  • Chloe Fineman

Gościnne gwiazdy z pewnością wzbogacą tę kultową animację i zachęcą widzów do obejrzenia nowych przygód ulubionych bohaterów.

Córka Gru wzbudza chaos w animowanej rodzinie

Rodzina Gru przyzwyczaiła nas już do szalonych perypetii, jednak tym razem wszystko wydaje przechodzić samo siebie. Nowa córeczka, która dołącza do animowanego klanu, od razu zaczyna siać wokół siebie zamęt i chaos.

Nieustannie pakując się w kłopoty, dziewczynka daje popalić nie tylko swojemu nowemu tacie, Gru, ale także jego córkom - Margo, Edith i Agnes. Te z kolei muszą sprostać wyzwaniu, jakim jest zaopiekowanie się szalonym maluchem.

Wszyscy mają też na głowie inne zmartwienie - Maxime Le Mal, nowy wróg Gru. Czy uda im się uporać z tyloma problemami na raz i uratować świat przed złoczyńcą? O tym przekonamy się już wkrótce!

Podsumowanie

W powyższym artykule omówiono najważniejsze informacje na temat nadchodzącej premiery czwartej części kultowej animacji "Niezniszczalny ja". Przybliżono sylwetki nowych członków obsady, zwłaszcza Willa Ferrella i Sofii Vergary, którzy użyczą głosu kluczowym postaciom.

Ponadto opisano główny wątek fabularny filmu, który skupia się na perypetiach Gru i jego rodziny po przybyciu nowej, szalonej córeczki. Dziewczynka sieje spustoszenie, a tymczasem Gru musi stawić czoła superzłoczyńcy Maxime'owi Le Malowi.

Artykuł zawiera również ciekawe informacje o popularności Minionków, ulubieńców widzów na całym świecie. Uwzględniono także najważniejsze postaci powracające z poprzednich części filmu, by przypomnieć czytelnikom o tym, jak wyglądały ich dotychczasowe losy.

Całość podsumowuje najistotniejsze fakty dotyczące fabuły i obsady nadchodzącego hitu. Zachęca także do obejrzenia kolejnej odsłony zmagań niezwykłej, animowanej rodziny, tym razem w musicalowej konwencji.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Tagi

5 Podobnych Artykułów:

  1. TOP 15: Najlepsze filmy familijne na wieczór z rodziną
  2. Najlepsze filmy animowane wszech czasów - subiektywny ranking
  3. Tragedia i komedia w amerykańskiej literaturze: równocześnie i często w tym samym dniu
  4. Opiekun - co sądzimy o nowym thrillerze z 2023 roku?
  5. Jak oceniamy nowy film wojenny Siła Ducha z 2023 roku?
Autor Julita Kalinowska
Julita Kalinowska

Witajcie, kinefili! Jestem zapalona miłośniczka srebrnego ekranu, entuzjastycznie dzieląca się moją filmową obsesją. Rozplątuję intrygi fabularne jak złote nici, ukazując wnikliwe spojrzenie na sztukę kina. Przygoda rozpoczyna się tu, gdzie światła gasną i zaczyna się magia filmowej opowieści. Zapraszam, by razem odkrywać krainy emocji i ekranowych tajemnic.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Kino Stylowy w Zamościu - repertuar i informacje o kinie
NewsKino Stylowy w Zamościu - repertuar i informacje o kinie

Odkryj aktualne pokazy filmowe i ciekawy repertuar Kina Stylowego w Zamościu. Znajdziesz tu informacje o seansach, cenach biletów, możliwości rezerwacji online, premiery, wydarzenia i udogodnienia w sali kinowej. Idealne miejsce na familijną wycieczkę i wieczór kinowy.