News

Scad tvfest uhonoruje Matta Bomera, Joela Kima Boostera i Josie Totah

Autor Mariusz Sokołowski
Mariusz Sokołowski27.01.20246 min.
Scad tvfest uhonoruje Matta Bomera, Joela Kima Boostera i Josie Totah

Scad tvfest, organizowany corocznie przez Savannah College of Art and Design, cieszy się ogromną popularnością i przyciąga największe gwiazdy telewizji. W tym roku, podczas 12. edycji imprezy, wyróżnieni zostaną m.in. Matt Bomer, Joel Kim Booster oraz Josie Totah. Każdy z nich otrzyma nagrodę w uznaniu za osiągnięcia aktorskie i wkład w rozwój telewizji. Scad tvfest to doskonała okazja, by poznać kulisy powstawania seriali i porozmawiać z największymi gwiazdami małego ekranu.

W jaki sposób SCAD uhonoruje aktorów?

Tegoroczna, 12. edycja SCAD TVfest organizowanego przez Savannah College of Art and Design, zapowiada się wyjątkowo interesująco. Impreza ta co roku gromadzi największe gwiazdy telewizji i nagradza je za osiągnięcia w minionym roku.

W tym roku honorowymi gośćmi, którzy otrzymają nagrody, będą m.in. Matt Bomer, Joel Kim Booster oraz Josie Totah. Każdy z nich zostanie uhonorowany za wybitne kreacje aktorskie i znaczący wkład w rozwój telewizji.

Matt Bomer otrzyma nagrodę The Hollywood Reporter's Trailblazer Award za rolę w serialu Fellow Travelers. Joel Kim Booster zostanie wyróżniony Rising Star Award za występ w serialu Loot, a Josie Totah także otrzyma Rising Star Award za rolę w produkcji The Buccaneers.

Oprócz aktorów, SCAD TVfest honoruje również twórców seriali. W tym roku Variety Showrunner Award powędruje do Charlotte Stoudt, scenarzystki serialu The Morning Show.

Najważniejsi goście 12. edycji SCAD TVfest

Tegoroczna, jubileuszowa edycja SCAD TVfest, oprócz wspomnianych już laureatów, przyciągnęła wielu innych znakomitych gości.

Legendarny aktor Kelsey Grammer odbierze Legend of Television Award za całokształt kariery i rolę w kultowym serialu Frasier. George Lopez otrzyma z kolei Lifetime Achievement Award, uhonorowany za niezwykłe osiągnięcia w telewizji.

Ponadto na gali pojawią się Sonequa Martin-Green (Star Trek: Discovery), Ken Watanabe (Tokyo Vice) oraz wielu innych znakomitych aktorów i twórców seriali.

Fakt, że SCAD TVfest przyciąga tak wielkie nazwiska z branży, pokazuje, jak prestiżowa i doceniana w środowisku jest ta impreza.

Uroczysta gala

Uroczysta gala 12. SCAD TVfest odbędzie się w nowo otwartym, ultranowoczesnym teatrze SCADshow. To będzie świetna okazja, by z bliska przyjrzeć się gwiazdom telewizji i porozmawiać z nimi o aktorstwie podczas paneli dyskusyjnych.

Czytaj więcej: J.J. Abrams chwali śmiałą, graficzną opowieść 'Bonnie and Clyde' dla TCM Movie Picks (Wyłączny)

Najważniejsze wyróżnienia na SCAD TVfest 2024

W tym roku podczas SCAD TVfest nagrodzone zostaną największe gwiazdy seriali ostatnich miesięcy. Oprócz wspomnianych już Matt Bomera, Joe Boostera i Josie Totah, nagrody odebrą:

  • Kelsey Grammer - Legend of Television Award
  • George Lopez - Lifetime Achievement Award
  • Sonequa Martin-Green - Spotlight Award
  • Charlotte Stoudt - Variety Showrunner Award
  • Ken Watanabe - Virtuoso Award

Pokazuje to, jak szerokie grono wybitnych aktorów, reżyserów i scenarzystów docenia organizowany przez SCAD TVfest. Gala wręczenia nagród z pewnością przyciągnie też uwagę mediów i będzie szeroko komentowana w branży.

Wyróżnienie dla absolwentów SCAD

Co ważne, SCAD TVfest docenia nie tylko gwiazdy, ale również młodych, obiecujących twórców. Specjalne nagrody SCAD45 Award trafią w tym roku do dwójki absolwentów uczelni: casting director Deanny Greif i sound editora Filipe Messedera.

SCAD TVfest to znakomita okazja do promocji zarówno doświadczonych twórców, jak i dopiero rozpoczynających karierę artystów związanych z tą uczelnią.

Matt Bomer i Josie Totah wśród wyróżnionych

Scad tvfest uhonoruje Matta Bomera, Joela Kima Boostera i Josie Totah

Tegoroczni laureaci SCAD TVfest 2024 to grono znakomitych aktorów telewizyjnych. Matt Bomer za rolę w serialu Fellow Travelers otrzyma nagrodę The Hollywood Reporter's Trailblazer Award. Z kolei młodziutka, utalentowana aktorka Josie Totah, znana z produkcji The Buccaneers, zostanie uhonorowana Rising Star Award.

Nagrody dla Bomera i Totah pokazują, że SCAD TVfest docenia zarówno uznanych, doświadczonych aktorów za całokształt dorobku, jak i wschodzące, młode talenty, które zdobywają popularność dzięki kreacjom w hitowych serialach.

Nagroda dla Josie Totah to dowód, że młodzi aktorzy mają szansę zaistnieć dzięki udanym rolą wkultowych serialach

Oprócz wyróżnień aktorskich, SCAD TVfest honoruje też twórców seriali. Scenarzystka Charlotte Stoudt otrzyma Variety Showrunner Award za pracę przy The Morning Show. To podkreśla, jak ważna jest rola scenarzystów w sukcesie seriali.

Joel Kim Booster z nagrodą Wschodzącej Gwiazdy

Aktor Joel Kim Booster zostanie podczas tegorocznego SCAD TVfest uhonorowany nagrodą Wschodzącej Gwiazdy (Rising Star Award) za rolę w serialu Loot. Jest to zasłużone wyróżnienie dla tego utalentowanego, choć jeszcze mało znanego aktora.

Nagroda Rising Star Award jest przyznawana przez SCAD TVfest młodym aktorom, których kariera nabiera tempa dzięki znakomitym rolą w hitowych serialach. Poprzednimi jej laureatami byli m.in. zdobywca Złotego Globu Donald Glover czy wybitna Julia Garner.

Joel Kim Booster dołącza zatem do grona wschodzących talentów docenionych przez SCAD TVfest. Jego kreacja w Loot została uznana za jedną z najlepszych męskich ról komediowych minionego roku. Nagroda z całą pewnością otworzy przed nim drzwi do dalszych, równie interesujących projektów.

Kluczowe wydarzenia podczas SCAD TVfest w Atlancie

12. edycja SCAD TVfest zapowiada się niezwykle interesująco. Oprócz ceremonii rozdania nagród, impreza obfitować będzie w wiele dodatkowych atrakcji.

Uroczysta gala W nowym teatrze SCADshow, z udziałem gwiazd
Pokazy filmowe M.in. premiera 2. sezonu serialu Tokyo Vice
Panele dyskusyjne Z udziałem twórców najpopularniejszych seriali

SCAD TVfest to znakomita okazja do spotkania największych gwiazd telewizji, porozmawiania z nimi o aktorstwie i produkcji seriali. Impreza potwierdza pozycję SCAD jako instytucji wspierającej młodych twórców filmowych i telewizyjnych.

Podsumowanie

W artykule omówiono najważniejsze wydarzenia związane z tegoroczną, 12. edycją SCAD TVfest organizowanego przez Savannah College of Art and Design. Impreza ta co roku gromadzi gwiazdy telewizji i nagradza je za osiągnięcia minionego roku.

Przedstawiono laureatów tegorocznej edycji - aktorów takich jak Matt Bomer, Joel Kim Booster czy Josie Totah. Opisano nagrody, które otrzymają, doceniające ich kreacje aktorskie w hitowych serialach. Omówiono również innych gości SCAD TVfest, w tym legendę Kelseya Grammera.

W artykule szczegółowo wymieniono wszystkie najważniejsze wyróżnienia przyznawane podczas tegorocznej gali. Zwrócono uwagę na fakt, że SCAD TVfest docenia zarówno uznane gwiazdy, jak i młode talenty - absolwentów SCAD.

Ponadto przedstawiono atrakcje, jakie czekają gości imprezy - pokazy, panele dyskusyjne z udziałem twórców seriali. Podkreślono prestiż i randze SCAD TVfest w branży telewizyjnej.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. TOP 15: Najlepsze filmy familijne na wieczór z rodziną
  2. Najlepsze filmy animowane wszech czasów - subiektywny ranking
  3. Tragedia i komedia w amerykańskiej literaturze: równocześnie i często w tym samym dniu
  4. Oscar Isaac będzie głosem Jezusa Chrystusa w animowanym filmie o tematyce religijnej
  5. Opiekun - co sądzimy o nowym thrillerze z 2023 roku?
Autor Mariusz Sokołowski
Mariusz Sokołowski

Cześć, kinomanie! Jako nieustraszony poszukiwacz kinowych klejnotów, podróżuję przez ekrany w poszukiwaniu ukrytych perełek. Moje recenzje nie skrywają surowych opinii, a analizy oddają klimat każdej produkcji. Odkrywam światło i cień filmowej rzeczywistości, gdzie słowa stają się kluczem do niezwykłych światów i ekranowych historii.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Kino Stylowy w Zamościu - repertuar i informacje o kinie
NewsKino Stylowy w Zamościu - repertuar i informacje o kinie

Odkryj aktualne pokazy filmowe i ciekawy repertuar Kina Stylowego w Zamościu. Znajdziesz tu informacje o seansach, cenach biletów, możliwości rezerwacji online, premiery, wydarzenia i udogodnienia w sali kinowej. Idealne miejsce na familijną wycieczkę i wieczór kinowy.