News

Jodie Foster o ukrywaniu aktorstwa przed dziećmi.

Autor Mariusz Sokołowski
Mariusz Sokołowski17 lutego 20244 min
Jodie Foster o ukrywaniu aktorstwa przed dziećmi.

Jodie Foster ukrywała przed swoimi dziećmi fakt, że jest aktorką. W wywiadzie dla programu The View wyjawiła, że jej starszy syn myślał, iż pracuje w budownictwie. Chciała w ten sposób oddzielić role matki i aktorki, by dzieci nie były zdezorientowane. Obawiała się również, że mogłyby być wyśmiewane z powodu niektórych jej filmów. Jak się okazuje, dzieci Foster nie są zainteresowane oglądaniem filmów z jej udziałem.

Jodie Foster ukrywała przed dziećmi, że jest aktorką

Jodie Foster postanowiła nie informować swoich dzieci, że pracuje jako aktorka. Gwiazda oscarowa wyjawiła w programie The View, że jej starszy syn myślał, iż jest zatrudniona w budownictwie.

„Nie wiem czemu, po prostu nie chciałam, żeby znali mnie w ten sposób. Chciałam by postrzegały mnie jako swoją mamę i osobę, która wychodzi do pracy itd. Po prostu nie chciałam, żeby były zdezorientowane co do tego czym się zajmuję” - wyjaśniła Foster.

Syn myślał, że Jodie Foster jest pracownicą budowlaną

Aktorka wspomina, jak zabrała swojego 3-letniego syna na plan filmowy. Kupiła mu wtedy zabawkowy zestaw narzędzi budowlanych. „Pokazywałam mu różne sety i opowiadałam o nich. Przez długi czas myślał, że jestem robotnikiem budowlanym. Sądził, że pracuję w budownictwie” - relacjonuje Foster.

Dopiero gdy jej synowie dorośli, Jodie Foster zwierzyła im się ze swojego aktorskiego zawodu. Okazuje się jednak, że młodzi mężczyźni nie są specjalnie zainteresowani oglądaniem filmów z udziałem własnej matki.

„Nie mają ochoty oglądać moich filmów ze mną. Myślę, że obejrzą True Detective, bo bardzo to lubią” - dodała aktorka.

Niektóre role mogłyby zawstydzić dzieci Foster

Jodie Foster martwiła się również, że pewne jej role filmowe mogłyby zawstydzić jej dzieci lub narazić na prześmiewcze uwagi rówieśników. Dlatego starała się oddzielić życie prywatne od zawodowego.

„Są pewne filmy, których nigdy bym im nie pokazała, bo martwiłabym się, że będą z tego powodu wyśmiewani. Na przykład Nell, nigdy tego nie widzieli, bo często z tego powodu mnie podpuszczają, mimo że nigdy nie oglądali tego filmu” - wyznała aktorka.

Jodie Foster podkreśla, że zawsze starała się rozdzielać role matki i aktorki, aby jej dzieci nie były zdezorientowane. Chciała, by postrzegały ją przede wszystkim jako mamę.

Można więc zrozumieć dlaczego przez długi czas ukrywała przed synami swój prawdziwy zawód. Z perspektywy czasu okazało się to słuszną decyzją.

Czytaj więcej: Nominowani operatorzy kamery z tytułami filmowymi DP Prieto Zabójcy kwiatów księżyca i Ryan Biedne rzeczy wśród kandydatów do nagrody ASC

Dzieci aktorek często mają problem ze zrozumieniem ich pracy

Problem z opuszczaniem domu w celach zawodowych przez matkę aktorkę nie jest niczym niezwykłym. Dzieci celebrytów często mają kłopot ze zrozumieniem pracy rodziców.

  • Nie rozumieją dlaczego tak rzadko są w domu.
  • Mają mieszane uczucia, gdy widzą matkę w filmowych scenach intymnych.
  • Czasem czują się zaniedbane.

Może to prowadzić u dzieci do problemów emocjonalnych i wychowawczych. Dlatego wielu aktorów stara się oddzielać życie prywatne od zawodowego tak jak Jodie Foster.

Podsumowanie

Jodie Foster jako matka dwójki synów starała się rozdzielać role aktorki i rodzica. Z perspektywy czasu była to dobra decyzja. Jej synowie uniknęli wielu problemów emocjonalnych, na które często narażone są dzieci sławnych aktorów. Dzięki temu mogą postrzegać Jodie Foster przede wszystkim jako kochającą matkę, a nie jako gwiazdę filmową.

Podsumowanie

Jodie Foster o ukrywaniu aktorstwa przed dziećmi.

Jodie Foster postanowiła nie informować swoich dzieci o tym, że jest aktorką. Chciała rozdzielić role matki i gwiazdy filmowej, aby jej synowie postrzegali ją przede wszystkim jako kochającą mamę. Starszy syn myślał nawet, że pracuje ona w budownictwie. Okazuje się, że młodzi mężczyźni nie są zainteresowani oglądaniem filmów z udziałem własnej matki. Była to dobra decyzja, która uchroniła dzieci Foster przed problemami emocjonalnymi, na które często narażone są dzieci sławnych aktorów.

Oddzielenie ról pozwoliło dzieciom Jodie Foster postrzegać ją przede wszystkim jako troskliwą matkę, a nie jako gwiazdę filmową. Dzięki temu mogą mieć zdrowsze relacje z aktorką bez problemów wynikających z jej sławy i specyfiki pracy.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. TOP 15: Najlepsze filmy familijne na wieczór z rodziną
  2. Ta tajemnicza organizacja Disneya doczeka się filmowej adaptacji
  3. Najlepsze filmy animowane wszech czasów - subiektywny ranking
  4. Tragedia i komedia w amerykańskiej literaturze: równocześnie i często w tym samym dniu
  5. Multikino Targówek - najnowsze informacje i repertuar
Autor Mariusz Sokołowski
Mariusz Sokołowski

Cześć, kinomanie! Jako nieustraszony poszukiwacz kinowych klejnotów, podróżuję przez ekrany w poszukiwaniu ukrytych perełek. Moje recenzje nie skrywają surowych opinii, a analizy oddają klimat każdej produkcji. Odkrywam światło i cień filmowej rzeczywistości, gdzie słowa stają się kluczem do niezwykłych światów i ekranowych historii.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Janusz Józefowicz - sylwetka choreografa i reżysera teatralnego
NewsJanusz Józefowicz - sylwetka choreografa i reżysera teatralnego

Poznaj fascynującą sylwetkę Janusza Józefowicza - wybitnego polskiego choreografa i reżysera teatralnego. Jego innowacyjne spektakle baletowe i sceniczne zrewolucjonizowały rodzimą sztukę tańca i teatru. Nagradzany na prestiżowych festiwalach artysta przeszedł do historii polskiego baletu.