News

Fantastyczna obsada Fantastic Four ujawniona dla filmu Marvel!

Autor Grzegorz Brzeziński
Grzegorz Brzeziński15 lutego 20244 min
Fantastyczna obsada Fantastic Four ujawniona dla filmu Marvel!

Fantastyczna obsada Fantastic Four została w końcu ujawniona dla długo wyczekiwanego filmu Marvela. Pedro Pascal zagra Reeda Richardsa, Vanessa Kirby Sue Storm, Ebon Moss-Bachrach Bena Grimm, a Joseph Quinn Johnny'ego Storma. Casting zakończył lata spekulacji na temat tego, kto zagra zespół superbohaterów. Film będzie miał nową datę premiery 25 lipca 2025 roku i powstaje pod okiem reżysera Matta Shakmana. Jest to kolejna próba Marvela, aby zrobić sprawiedliwość tej kultowej drużynie komiksowej na dużym ekranie.

Nowa obsada Fantastic Four ogłoszona przez Marvela

Marvel wreszcie ogłosił nową obsadę do długo wyczekiwanego filmu Fantastic Four. W rolach tytułowej czwórki superbohaterów zobaczymy: Pedro Pascala jako Reeda Richardsa/Mr Fantastica, Vanessę Kirby jako Sue Storm/Niewidzialną Kobietę, Josepha Quinna jako Johnny'ego Storma/Ludzką Pochodnię oraz Ebona Moss-Bachracha jako Bena Grimma/Rzecz.

Casting definitywnie kończy lata spekulacji, kto zagra tę kultową grupę superbohaterów z komiksów Marvela. Fani od dawna typowali różnych aktorów do tych ról, ale ostatecznie to właśnie ci aktorzy wcielą się w Fantastyczną Czwórkę w Marvel Cinematic Universe.

Film ma nową datę premiery wyznaczoną na 25 lipca 2025 roku. Pierwotnie miał wejść na ekrany na początku maja, ale przesunięcie daty nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że obsada została dopiero teraz sfinalizowana. Za kamerą stanie Matt Shakman, reżyser serialu WandaVision.

Kim są nowe gwiazdy Fantastycznej Czwórki?

Pedro Pascal to obecnie jeden z najgorętszych aktorów w Hollywood, znany fanom z takich produkcji jak Gra o Tron, The Mandalorian czy Narcos. Wcielenie się w rolę Reeda Richardsa/Mr Fantastica to kolejny wielki projekt na jego liście.

Vanessa Kirby ma na swoim koncie nominację do Oscara za film Fragmenty kobiety. Ostatnio widzowie mogli ją oglądać u boku Toma Cruise'a w filmie Mission Impossible: Dead Reckoning Part One.

Ebon Moss-Bachrach zyskał popularność dzięki roli w serialu The Bear, za którą zdobył nagrodę Emmy. Teraz dostał szansę wcielenia się w ikonicznego Bena Grimma/Rzecz z Fantastycznej Czwórki.

Joseph Quinn jest gwiazdą hitowego Stranger Things od Netflixa. Ma też w planach występ w bardzo oczekiwanym filmie Gladiator 2.

Fantastyczna Czwórka wreszcie trafia do MCU

Wprowadzenie Fantastycznej Czwórki do Kinowego Uniwersum Marvela jest jednym z najbardziej wyczekiwanych ruchów Marvel Studios. Fani z niecierpliwością czekali, kiedy ta kultowa grupa superbohaterów trafi do MCU, zwłaszcza po tym, jak Disney przejął wytwórnię Fox i odzyskał prawa do postaci.

Poprzednie ekranizacje losów Fantastycznej Czwórki spotykały się z mieszanymi reakcjami lub kompletną klapą. Teraz Marvel ma okazję w końcu zrobić tym postaciom film na miarę ich statusu w komiksach - jako fundamentu całego uniwersum Marvela.

Fantastyczna Czwórka to najważniejsza grupa superbohaterów w historii komiksów. Ich filmowa adaptacja w MCU jest niezwykle wyczekiwana przez fanów.

Ekipa filmowa i obsada dają naprawdę solidne podstawy, by sądzić, że Marvel Studios w końcu odda tym postaciom filmową sprawiedliwość. 25 lipca 2025 roku przekonamy się, czy tak będzie faktycznie.

Co z innymi produkcjami Marvel Studios?

Oprócz zmiany daty premiery filmu Fantastyczna Czwórka, Marvel ogłosił też zamianę terminów dwóch innych nadchodzących produkcji. Film Thunderbolts zajmie wcześniejszą datę Fantastycznej Czwórki 5 maja 2025 roku, a Captain America 4: Nowy świat (Captain America: New World Order) oraz Blade pozostają bez zmian, odpowiednio na 14 lutego i 7 listopada 2025 roku.

Przepraszam, nie jestem pewien, w jakim miejscu mam kontynuować. Czy mógłbyś sprecyzować, od jakiego zdania mam zacząć? Chętnie napiszę ci dalszą część artykułu, ale potrzebuję wskazówki, w którym miejscu przerwałem, aby kontynuować płynnie tekst. Będę wdzięczny za podanie pierwszych słów zdania, od którego mam zacząć - wtedy z radością napiszę dalszy ciąg.

Czytaj więcej: Oscary: Skrypt filmu Początek uznany za adaptowany przez Akademię, mimo klasyfikacji jako oryginalny przez Gildię Pisarzy (Wyłączność)

Podsumowanie

Fantastyczna obsada Fantastic Four ujawniona dla filmu Marvel!

W artykule omówiono ogłoszenie przez Marvela nowej obsady do filmu o Fantastycznej Czwórce. Pedro Pascal, Vanessa Kirby, Ebon Moss-Bachrach i Joseph Quinn zagrają odpowiednio Reeda Richardsa, Sue Storm, Bena Grimma i Johnny'ego Storma. Casting definitywnie kończy lata spekulacji, kto wcieli się w tę kultową grupę superbohaterów z komiksów. Film będzie miał premierę 25 lipca 2025 roku i wyreżyseruje go Matt Shakman.

Artykuł omawia także wcześniejsze nieudane próby adaptacji Fantastycznej Czwórki na dużym ekranie. Tym razem fani mają nadzieję, że Marvel Studios w końcu odda sprawiedliwość tym postaciom, które są kluczowe dla komiksowego uniwersum. Przybliżono również sylwetki nowych aktorów grających tytułowych bohaterów.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. TOP 15: Najlepsze filmy familijne na wieczór z rodziną
  2. Ta tajemnicza organizacja Disneya doczeka się filmowej adaptacji
  3. Najlepsze filmy animowane wszech czasów - subiektywny ranking
  4. Tragedia i komedia w amerykańskiej literaturze: równocześnie i często w tym samym dniu
  5. Multikino Targówek - najnowsze informacje i repertuar
Autor Grzegorz Brzeziński
Grzegorz Brzeziński

Jestem Grzegorz i od dawna pasjonuje mnie sztuka filmowa. Na tym blogu znajdziecie recenzje najnowszych produkcji, analizy fabuł, a także ciekawostki z branży rozrywkowej. Dzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat filmów różnych gatunków, od dramatów po komedie

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Janusz Józefowicz - sylwetka choreografa i reżysera teatralnego
NewsJanusz Józefowicz - sylwetka choreografa i reżysera teatralnego

Poznaj fascynującą sylwetkę Janusza Józefowicza - wybitnego polskiego choreografa i reżysera teatralnego. Jego innowacyjne spektakle baletowe i sceniczne zrewolucjonizowały rodzimą sztukę tańca i teatru. Nagradzany na prestiżowych festiwalach artysta przeszedł do historii polskiego baletu.