News

Ta tajemnicza organizacja Disneya doczeka się filmowej adaptacji

Autor Grzegorz Brzeziński
Grzegorz Brzeziński22 maja 20243 min
Ta tajemnicza organizacja Disneya doczeka się filmowej adaptacji

Fani Disneya, przygotujcie się na coś naprawdę wyjątkowego! Tajemniczy, elitarny klub Klub 33 znajdujący się w Disneylandzie posłużył za inspirację do stworzenia nadchodzącej filmowej produkcji. Historia skupi się na młodym detektywie, który otrzyma zagadkową prośbę o dołączenie do tego ekskluzywnego klubu sławnych osobistości. Kiedy w klubie dojdzie do morderstwa, będzie musiał rozwikłać tę intrygującą zagadkę.

Klub 33 - tajemniczy i elitarny klub Disneya

Dla większości z nas Klub 33 to tajemnicze miejsce, niedostępna kraina w samym sercu Disneylandu. Ten ekskluzywny lokal znajdujący się w Nowym Orleanie, w centrum parku rozrywki Disneya, od dekad jest miejscem, gdzie magiczna bajka spotyka się z rzeczywistością.

Klub został założony w 1967 roku przez samego Waltera Disneya jako miejsce, gdzie mógł on gościć przyjaciół, sławnych gości i najważniejsze osobistości. Co ciekawe, przez długi czas Klub 33 był jedynym miejscem w parku rozrywki, gdzie serwowano alkohol.

Z biegiem lat miejsce to zyskiwało na tajemniczości i prestiżu. Dziś Klub 33 ma swoje filie także w innych parkach Disneya na całym świecie, jednak nadal zachowuje aurę wyjątkowości i niedostępności dla zwykłych śmiertelników.

Młody detektyw rozwiązuje zagadkę morderstwa w klubie

Jak donoszą insiderskie źródła z Hollywood, wybitny scenarzysta Darren Lemke, znany m.in. z serii filmów "Goosebumps" i przeboju "Shazam!", został zaangażowany do napisania scenariusza filmu inspirowanego tajemniczą historią Klubu 33.

Głównym bohaterem ma być młody, aspirujący detektyw, który otrzymuje tajemnicze zaproszenie do dołączenia do tego elitarnego grona. Kiedy w klubie dochodzi do morderstwa, na jego barkach spadnie odpowiedzialna misja rozwikłania tej kryminalnej zagadki.

Pomysł ten z pewnością zaintryguje wszystkich miłośników kina przygodowego i kryminałów. Połączenie wątków detektywistycznych z magicznym światem Disneya może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Czytaj więcej: Jury Sundance 2024: Debra Granik i Adrian Tomine wśród sędziów festiwalu filmowego

Producenci filmu planują stworzyć magiczny świat inspirowany klubem

Zdjęcie Ta tajemnicza organizacja Disneya doczeka się filmowej adaptacji

Według nieoficjalnych doniesień, producenci z wytwórni 21 Laps Entertainment założonej przez Shawna Levy'ego, będą chcieli stworzyć filmowy świat inspirowany tajemniczą atmosferą Klubu 33. Ma to być miejsce, gdzie ożywają postacie i ikony z różnych epok historycznych.

  • Pierwsze przecieki sugerują, że film może łączyć w sobie elementy świetnych produkcji takich jak "Cluedo" oraz cykl "Noc w muzeum" wyreżyserowany przez samego Levy'ego.
  • Twórcy zapowiadają, że kinowa wersja "Klubu 33" będzie pełna humoru, przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji.
  • Podobnie jak w parku rozrywki, lokal ma być prawdziwą ucztą dla zmysłów i magicznym miejscem, którego żaden widz nie będzie chciał opuścić.

Biorąc pod uwagę dotychczasowe sukcesy twórców zaangażowanych w ten projekt, możemy spodziewać się prawdziwego przeżycia kinowego. Pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne szczegóły tej ekskluzywnej produkcji!

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. TOP 15: Najlepsze filmy familijne na wieczór z rodziną
  2. Misericordia – mroczna opowieść o małym miasteczku, zabójstwie i seksualnej represji Alaina Guiraudie
  3. Najlepsze filmy na Netflix - TOP 20 godnych uwagi
  4. Tragedia i komedia w amerykańskiej literaturze: równocześnie i często w tym samym dniu
  5. Multikino Słupsk - pełne informacje i aktualny repertuar
Autor Grzegorz Brzeziński
Grzegorz Brzeziński

Jestem Grzegorz i od dawna pasjonuje mnie sztuka filmowa. Na tym blogu znajdziecie recenzje najnowszych produkcji, analizy fabuł, a także ciekawostki z branży rozrywkowej. Dzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat filmów różnych gatunków, od dramatów po komedie

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Janusz Józefowicz - sylwetka choreografa i reżysera teatralnego
NewsJanusz Józefowicz - sylwetka choreografa i reżysera teatralnego

Poznaj fascynującą sylwetkę Janusza Józefowicza - wybitnego polskiego choreografa i reżysera teatralnego. Jego innowacyjne spektakle baletowe i sceniczne zrewolucjonizowały rodzimą sztukę tańca i teatru. Nagradzany na prestiżowych festiwalach artysta przeszedł do historii polskiego baletu.