News

Freya Allan w filmie Triton Janell Shirtcliff – Romulus (Wyłączne informacje)

Autor Grzegorz Brzeziński
Grzegorz Brzeziński14.12.20235 min.
Freya Allan w filmie Triton Janell Shirtcliff – Romulus (Wyłączne informacje)

Freya Allan, znana z roli Ciri w serialu "Wiedźmin", wystąpi w nowym filmie fantasy "Triton" w reżyserii Janell Shirtcliff. Produkcja powstaje obecnie w Grecji pod skrzydłami wytwórni Romulus Entertainment. W obsadzie znaleźli się także Josh Whitehouse, Elsie Hewitt oraz Raff Law. Film opowie historię trzech młodych kobiet, które podczas wakacji w Grecji natrafiają na trzech charyzmatycznych mężczyzn. Ci jednak okażą się być kimś znacznie więcej, niż się wydaje.

Freya Allan gwiazdą filmu Triton

Freya Allan, znana głównie z roli Ciri w serialu "Wiedźmin" platformy Netflix, wystąpi w nowym filmie fantasy zatytułowanym "Triton". Produkcja łącząca w sobie elementy fantasy i horroru aktualnie powstaje w Grecji, a reżyseruje ją Janell Shirtcliff.

Oprócz Freyi Allan w obsadzie znaleźli się również m.in. Josh Whitehouse, znany z serialu "Dziewczyny z drużyny", Elsie Hewitt z serialu "Dave", Raff Law, syn Jude'a Lawa i Sadie Frost, Malcolm McRae oraz Thalia Besson, córka znanego francuskiego reżysera Luca Bessona.

Fabuła filmu Triton

Fabuła filmu skupia się na losach trzech młodych kobiet, które podczas wakacji w Grecji natrafiają na trzech charyzmatycznych młodych mężczyzn. Ci jednak okazują się być kimś znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać.

Scenariusz powstał na podstawie historii wymyślonej przez Janell Shirtcliff i Angie Simms, która zajęła się również jego napisaniem. Zdjęcia do filmu Triton aktualnie trwają w Atenach.

Produkcja w rękach Romulus Entertainment

Za produkcję i finansowanie projektu odpowiedzialne jest Romulus Entertainment, na czele z Bradem Feinsteinem. Współproducentami są również Brian Kavanaugh-Jones i firma Range, a także Adonis Tountas oraz Everlast Pictures.

Wśród producentów wykonawczych filmu znaleźli się Fred Berger i Casey Durant z Range, Ioannis Meramveliotakis, Alex O’Neal z firmy 24FPS, Josh Glick oraz Zac Frognowski.

Najnowszy projekt po filmie Habit

Dla Janell Shirtcliff będzie to drugi film fabularny w roli reżyserki. Jej debiutem był thriller "Habit" z Bellą Thorne i Gavinem Rossdalem, który trafił do dystrybucji studia Lionsgate. Ostatnio Shirtcliff wyreżyserowała również krótki dokument "Mother of the Dawn", którego scenariusz napisała Angie Simms.

Film "Triton" zapowiada się jako mroczna i wciągająca opowieść fantasy z elementami horroru, a w roli głównej ponownie zobaczymy uzdolnioną aktorkę Freyę Allan

Czytaj więcej: Sposób na zwiększenie klikalności treści informacyjnych

Przyszłe plany aktorskie Freyi Allan

Poza rolą w filmie "Triton", Freya Allan szykuje się również do powrotu jako Ciri w 3 sezonie serialu "Wiedźmin". Ponadto aktorka zagra główną rolę w nadchodzącym filmie "Kingdom of the Planet of the Apes", którego premiera zaplanowana jest na maj 2024 roku.

Film Premiera
Triton 2023
Wiedźmin (sezon 3) 2023
Kingdom of the Planet of the Apes 2024

Aktorka jest obecnie reprezentowana przez agencje takie jak CAA, United Agents czy reprezentującego ją prawnika Jeffa Hynicka.

  • Jej kariera nabiera tempa, co potwierdzają kolejne angaże filmowe
  • Występ w filmie "Triton" to dla niej szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności aktorskich w mrocznej konwencji fantasy

Podsumowanie

Freya Allan w filmie Triton Janell Shirtcliff – Romulus (Wyłączne informacje)

Film "Triton" to kolejny interesujący projekt z udziałem utalentowanej młodej aktorki Freyi Allan. Produkcja łącząca fantasy i horror z pewnością przyciągnie fanów obu tych gatunków. Za sterami stoi utalentowana reżyserka Janell Shirtcliff, dla której będzie to drugi fabularny film po dobrze przyjętym przez krytyków thrillerze "Habit".

"Triton" zapowiada się zatem na mocną pozycję, która może umocnić status Freyi Allan jako wschodzącej gwiazdy kina i seriali. Jej fani z niecierpliwością wyczekują możliwości zobaczenia jej w nowej roli i sprawdzenia się w konwencji mrocznego fantasy.

Podsumowanie

W powyższym artykule omówiłem najnowszy projekt filmowy z udziałem utalentowanej młodej aktorki Freyi Allan. Jest nim film fantasy z elementami horroru zatytułowany "Triton", który aktualnie powstaje w Grecji. Przybliżyłem jego fabułę, skupiającą się na losach trzech młodych kobiet, które podczas wakacji spotykają trzech tajemniczych mężczyzn.

Szczegółowo opisałem również zaangażowanie ekipy filmowej, z reżyserką Janell Shirtcliff na czele oraz producentów odpowiedzialnych za powstanie tej niezwykłej produkcji łączącej w sobie dwie popularne konwencje. Przytoczyłem także informacje na temat przyszłych projektów z udziałem Freyi Allan, w tym 3 sezonu serialu "Wiedźmin" oraz filmu "Kingdom of the Planet of the Apes".

Podkreśliłem, że rola w mrocznym filmie "Triton" będzie dla Allan okazją do zaprezentowania swojego talentu aktorskiego w nowym świetle i umocnienia jej statusu wschodzącej gwiazdy kina fantasy. Z pewnością produkcja zainteresuje fanów tej utalentowanej aktorki.

Mam nadzieję, że artykuł dostarczył Czytelnikom ciekawych i przydatnych informacji na temat najnowszego przedsięwzięcia filmowego z udziałem Freyi Allan i zachęci do śledzenia jej przyszłych projektów.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-outline
Ocena: 4.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

  1. TOP 15: Najlepsze filmy familijne na wieczór z rodziną
  2. Najlepsze filmy animowane wszech czasów - subiektywny ranking
  3. Kroki do perfekcyjnego pozycjonowania strony w Google: Przewodnik dla przedsiębiorców
  4. Twórca Shang Chi napisze sequel potyczki Godzilli z Kongiem
  5. Opiekun - co sądzimy o nowym thrillerze z 2023 roku?
Autor Grzegorz Brzeziński
Grzegorz Brzeziński

Jestem Grzegorz i od dawna pasjonuje mnie sztuka filmowa. Na tym blogu znajdziecie recenzje najnowszych produkcji, analizy fabuł, a także ciekawostki z branży rozrywkowej. Dzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat filmów różnych gatunków, od dramatów po komedie

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły