News

Zendaya znowu na szczycie! Jak poradził sobie "Challengers" w box office?

Autor Mariusz Sokołowski
Mariusz Sokołowski27.04.20243 min.
Zendaya znowu na szczycie! Jak poradził sobie "Challengers" w box office?

Wielbiciele Zendayi, jesteście gotowi? Film "Challengers" w reżyserii Luki Guadagnino z uwielbianą gwiazdą w roli głównej zarobił solidne 1,9 miliona dolarów w przedpremierowych pokazach kinowych. To obiecujący początek dla tej produkcji, w której oprócz Zendayi występują Mike Faist i Josh O'Connor. Fani aktorki z pewnością nie mogą się doczekać, aby zobaczyć ją w roli tenisistki uwikłanej w trójkąt miłosny.

Zendaya: nowa królowa box office

Fani Zendayi mają powody do radości! Jej najnowszy film "Challengers" odniósł spektakularny sukces podczas przedpremierowych pokazów kinowych. Ta gwiazda młodego pokolenia zdecydowanie zawojowała box office i udowodniła, że jest prawdziwą kasową gwiazdą.

W zaledwie jeden wieczór "Challengers" zarobił imponujące 1,9 miliona dolarów z movie previews. To dopiero przedsmak tego, co nas czeka, gdy film w pełnej okazałości zawita na ekrany kin. Zendaya raz jeszcze potwierdziła, że jest niekwestionowaną królową młodego pokolenia.

Nie ma wątpliwości, że "Challengers" ma ogromny potencjał, aby zapisać się w historii jako jeden z największych movie releases tego roku. Zendaya to gwiazda przyciągająca tłumy, a jej obecność w obsadzie może zdecydowanie zapewnić tej produkcji komercyjny sukces.

Rekordowe otwarcie filmu "Challengers"

Liczby nie kłamią - "Challengers" ma wszelkie zadatki, aby pobić rekordy frekwencji i zarobków w boxie office. Czyżby czekał nas kolejny wielki przebój z udziałem niekwestionowanej gwiazdy Zendayi?

Prognozy przewidują, że już w weekend otwarcia "Challengers" może zarobić nawet 15 milionów dolarów. To naprawdę imponujący wynik, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że ten film nie jest typową, komercyjną produkcją dla masowego widza.

Takie liczby jasno pokazują, że publiczność po prostu nie może się oprzeć urokowi Zendayi. Jej udział w "Challengersach" bez wątpienia przyciąga tłumy do kin, czyniąc z tej produkcji prawdziwy box office hit.

 • Oszałamiające 1,9 miliona dolarów z przedpremier
 • Prognozy mówią o 15 milionach dolarów w weekend otwarcia
 • Komercyjny sukces zapewniony dzięki obecności gwiazdy Zendayi

Czytaj więcej: Box Office: Wpływy krajowe w 2023 roku przekraczają 9 mld dolarów po raz pierwszy od pandemii (Dzięki, Barbenheimer)

Fabuła i recenzje filmu "Challengers"

Zdjęcie Zendaya znowu na szczycie! Jak poradził sobie "Challengers" w box office?

Co tak naprawdę przyciąga widzów do "Challengersów"? Bez wątpienia wielką rolę odgrywa tu sama historia, a także znakomite recenzje krytyków, którzy ją nagrodzili.

Film W reżyserii Luki Guadagnino przedstawia losy tenisistki (w tej roli Zendaya) uwikłanej w trójkąt miłosny. Oprócz gwiazdy w obsadzie znajdują się także Mike Faist i Josh O'Connor. Krytycy są zgodni - "Challengers" to inteligentne, uwodzicielskie i przepełnione seksualnym napięciem dzieło.

Sam reżyser Luca Guadagnino określił ten film jako swój "najbardziej czysto przyjemny" projekt. Rzeczywiście, "Challengers" ma być lżejszy i bardziej zwariowany niż wcześniejsze dzieła tego twórcy.

 • Fabuła opowiada o miłosnym trójkącie pośród tenisistów
 • Oprócz Zendayi w obsadzie Mike Faist i Josh O'Connor
 • Krytycy zachwyceni inteligentną historią pełną namiętności

Najczęstsze pytania

Film "Challengers" opowiada historię trójkąta miłosnego, w który uwikłani są tenisiści. W centrum wydarzeń znajduje się Zendaya, wcielająca się w rolę zawodniczki, której kariera zostaje przerwana przez kontuzję kolana. Pozostali bohaterowie to jej dwaj rywale i byli przyjaciele, z którymi łączą ją skomplikowane relacje.

Sukces filmu "Challengers" w dużej mierze przypisuje się udziałowi w nim niezwykle popularnej aktorki Zendayi. Jej wielka gwiazda i ogromne rzesze fanów sprawiły, że już podczas przedpremier produkcja zarobiła imponujące 1,9 miliona dolarów. Prognozuje się, że w weekend otwarcia może zarobić nawet 15 milionów dolarów.

Reżyserem filmu "Challengers" jest Luca Guadagnino, włoski twórca uznawany za jednego z najbardziej oryginalnych współczesnych filmowców. Wcześniej wyreżyserował on m.in. nagradzane produkcje "Tamte dni, tamte noce" i "Napraw sobie kryzys". Sam określił "Challengersów" jako swoje najbardziej "czysto przyjemne" dzieło.

Krytycy są zgodni, że "Challengers" to inteligentny, uwodzicielski i przepełniony seksualnym napięciem film. Chwalą go za lekką, zwariowaną formę oraz dynamizm, z jakim przedstawione są mecze tenisowe. Doceniają również postacie i ich złożone relacje, będące centralnym punktem fabuły.

Główną rolę w "Challengersach" odgrywa niezwykle popularna aktorka Zendaya, wcielająca się w postać tenisistki. Obok niej występują Mike Faist i Josh O'Connor jako jej rywale oraz byli przyjaciele, których łączy burzliwy trójkąt miłosny. Obsada z pewnością przyczyniła się do ogromnego zainteresowania tą produkcją.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. TOP 15: Najlepsze filmy familijne na wieczór z rodziną
 2. Najlepsze filmy na Netflix - TOP 20 godnych uwagi
 3. Tragedia i komedia w amerykańskiej literaturze: równocześnie i często w tym samym dniu
 4. Rola meta tagów w budowaniu silnej strategii SEO
 5. Opiekun - co sądzimy o nowym thrillerze z 2023 roku?
Autor Mariusz Sokołowski
Mariusz Sokołowski

Cześć, kinomanie! Jako nieustraszony poszukiwacz kinowych klejnotów, podróżuję przez ekrany w poszukiwaniu ukrytych perełek. Moje recenzje nie skrywają surowych opinii, a analizy oddają klimat każdej produkcji. Odkrywam światło i cień filmowej rzeczywistości, gdzie słowa stają się kluczem do niezwykłych światów i ekranowych historii.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły