News

Ojciec Coreya Stolla nie chce oglądać Ant-Mana przez jego dziwną rolę

Autor Mariusz Sokołowski
Mariusz Sokołowski28 maja 20243 min
Ojciec Coreya Stolla nie chce oglądać Ant-Mana przez jego dziwną rolę

Dzieci postrzegają swoich rodziców w bardzo specyficzny sposób. I choć dla nas dorośli po prostu wykonują swoją pracę, dla małych dzieci może być dziwne zobaczyć mamę lub tatę w nietypowej dla nich roli. Najnowszy przykład? Syn Coreya Stolla, gwiazdora filmów "Ant-Man", nie chce oglądać tego hitu Marvela. Powód? Zobaczenie taty w roli złoczyńcy to dla niego zbyt "dziwne".

Syn odrzuca rolę ojca jako złoczyńcy

Dzieci często postrzegają świat w bardzo prosty i czarno-biały sposób. Gdy widzą swoich rodziców w niecodziennych rolach, takich jak złoczyńcy w filmach, może to być dla nich dziwne i niezrozumiałe. Właśnie taką sytuację przeżywa Corey Stoll, aktor znany między innymi z ról w serialach "House of Cards" i "Billions".

Stoll zagrał złoczyńcę o pseudonimie Yellowjacket w filmie Ant-Man z 2015 roku z universum Marvela. Choć dla widzów była to tylko rola, dla jego 8-letniego syna Nico było to zbyt "dziwne" doświadczenie. Chłopiec nie mógł się powstrzymać od skomentowania sytuacji słowami: "To jest dziwne, widząc cię jako złego faceta".

Reakcja dziecka na nietypową rolę rodzica jest zrozumiała. W końcu dla małych dzieci ich bliscy, a zwłaszcza rodzice, są autorytetami i wzorami do naśladowania. Zobaczenie ukochanej osoby w negatywnej roli może wprowadzić zamęt w ich prostym postrzeganiu świata.

Corey Stoll wyjaśnia sytuację z synem i Ant-Manem

Sam Corey Stoll nie jest zaskoczony reakcją syna na jego rolę w Ant-Manie. W rozmowie z magazynem People przyznał, że rozumie, iż widzenie go jako "złego faceta" jest dla chłopca "dziwne". Aktor stara się wyjaśnić synowi specyfikę swojej pracy, aby ten nie miał krzywdzącego obrazu ojca.

Stoll zagrał złoczyńcę Yellowjacketa w pierwszej części Ant-Mana, a następnie powrócił w sequelu "Ant-Man i Osa: Kwantummania" w 2023 roku, tym razem pod pseudonimem M.O.D.O.K. Choć jego postać poniosła śmierć w pierwszym filmie, powróciła w kontynuacji, co może dodawać do zamieszania w umyśle młodego widza.

Aktor zdaje sobie sprawę, że jego syn może mieć problem z oddzieleniem fikcji od rzeczywistości. Dlatego ważne jest, aby wyjaśnić mu, że odgrywanie złoczyńcy to tylko praca, a nie odzwierciedlenie prawdziwej osobowości ojca.

Czytaj więcej: Will Packer odnajduje receptę na sukces Produkcja Filmów z Czarnoskórymi Aktorami

To nie jest tylko dla sławy, ale dla pracy

Zdjęcie Ojciec Coreya Stolla nie chce oglądać Ant-Mana przez jego dziwną rolę

Choć Corey Stoll jest znanym aktorem, który występował w takich hitach jak Ant-Man czy "House of Cards", nie robi tego dla samej sławy. W rozmowie z People przyznał, że ważne jest, aby jego syn rozumiał, iż aktorstwo to dla niego przede wszystkim praca, a nie jedynie dążenie do rozgłosu.

  • Stoll nawet zabrał syna na plan filmowy we Włoszech, aby pokazać mu kulisy swojej profesji.
  • Dzięki temu chłopiec mógł zobaczyć, ile wysiłku i zaangażowania wymaga tworzenie filmów.
  • Było to dla aktora ważne doświadczenie, aby syn zrozumiał, że sława jest tylko produktem ubocznym, a nie celem samym w sobie.

Dla Stolla priorytetem jest zapewnienie synowi jak najbardziej normalnego dzieciństwa, wolnego od negatywnych aspektów sławy. Dlatego ważne jest, aby chłopiec rozumiał prawdziwe motywy stojące za karierą ojca.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. TOP 15: Najlepsze filmy familijne na wieczór z rodziną
  2. Misericordia – mroczna opowieść o małym miasteczku, zabójstwie i seksualnej represji Alaina Guiraudie
  3. Najlepsze filmy na Netflix - TOP 20 godnych uwagi
  4. Tragedia i komedia w amerykańskiej literaturze: równocześnie i często w tym samym dniu
  5. Multikino Słupsk - pełne informacje i aktualny repertuar
Autor Mariusz Sokołowski
Mariusz Sokołowski

Cześć, kinomanie! Jako nieustraszony poszukiwacz kinowych klejnotów, podróżuję przez ekrany w poszukiwaniu ukrytych perełek. Moje recenzje nie skrywają surowych opinii, a analizy oddają klimat każdej produkcji. Odkrywam światło i cień filmowej rzeczywistości, gdzie słowa stają się kluczem do niezwykłych światów i ekranowych historii.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Janusz Józefowicz - sylwetka choreografa i reżysera teatralnego
NewsJanusz Józefowicz - sylwetka choreografa i reżysera teatralnego

Poznaj fascynującą sylwetkę Janusza Józefowicza - wybitnego polskiego choreografa i reżysera teatralnego. Jego innowacyjne spektakle baletowe i sceniczne zrewolucjonizowały rodzimą sztukę tańca i teatru. Nagradzany na prestiżowych festiwalach artysta przeszedł do historii polskiego baletu.