Ranking letnich blockbusterów

RANKING NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANYCH FILMÓW SEZONU WAKACYJNEGO

Zbliżające się wakacje, jak również czas je poprzedzający i tygodnie rozpoczynające rok szkolny i akademicki, to zawsze w kinach okres premier filmów wysokobudżetowych, rozrywkowych, komercyjnych, kolorowych. Postanowiliśmy stworzyć ranking produkcji, na które najbardziej oczekujemy i które obejrzymy z popcornem na kolanach, wielką colą w uchwycie fotela, a być może nawet w okularach 3D. Konkurencję zdeklasował Legion Samobójców (2016, reż. David Ayer), który wyprzedził drugą pozycję naszej listy prawie trzydziestoma punktami. Najwyraźniej nie możemy się doczekać, jak w centrum akcji wypadają czarne charaktery, ale na tych „dobrych” też pójdziemy, bo kolejni są X-Meni (2016, reż. Bryan Singer).

Ponieważ ten numer magazynu „16mm” ukaże się w maju, kilka tytułów zawartych w rankingu będzie już w kinach. Tym samym od razu zweryfikujemy, czy opłacało się czekać – nie zapomnijcie zajrzeć do działu recenzji!

1

2

3

4

5

6

7

8

Alice (Mia Wasikowska) returns to the whimsical world of Underland in Disney's ALICE THROUGH THE LOOKING GLASS, an all-new adventure featuring the unforgettable characters from Lewis Carroll's beloved stories.

10

11

11a

11b

11c

12

13

14

15