NASI AUTORZY

Przemysław Kania
Polonista-teatrolog, student I roku filologii polskiej II stopnia (specjalność krytyka literacka i artystyczna) na Uniwersytecie Wrocławskim oraz II roku filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez kilka lat silnie związany z bolesławieckimi mediami lokalnymi. Autor kilku krótkometrażowych filmów fabularnych i dokumentalnych. Uzależniony od kina, zwłaszcza niezależnego.

 

Dominik Oliwa
Student filmoznawstwa. Uwielbia sci-fi, dystopie i postapo. Do 3 nad ranem zamiast spać, ogląda poradniki jak zrobić dobre sushi. W wolnych chwilach namawia znajomych do obejrzenia Metropolis.

 

Michał Stencel
Student filmoznawstwa, preferuje kino europejskie. Kiedyś pisał do „Metal Hammera”, ale dzisiaj chętniej słucha jazzu. Gra na klawiszach w zespole, któremu nie grozi znacząca kariera. Poza tym lubi klocki Lego, komiksy i piwo kraftowe.

 

Kacper Thomas
Student V roku filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach. Kocha wszystkie filmy, w których odnalazł jakieś piękno, które go poruszyły, wstrząsnęły lub przeraziły. Wielki fan ścieżek dźwiękowych, w których, jak podejrzewa, tkwi sposób na całkowicie legalne wyniesienie filmu z kina. A obecnie zakochany bez pamięci w filmach Gaspara Noe (które zapewne za niedługi czas zmieni na coś diametralnie innego).