O nas

Monika Boguska
Studentka filmoznawstwa, absolwentka ekonomii. Uwielbia kino skandynawskie, ale nie pogardzi też hollywoodzkim filmem o zombie. Zamiast spać ogląda amerykańskie seriale.

Ariana Jeż
Studentka filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach na UJ. W czasie wolnym od studiów, rozwija swoją pasję do gier. Poznaje je nie tylko z punktu widzenia teoretyka, ale także pracownika gamedevu. Lubi filozofię i koty.

Łukasz Kolender
Student filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach na UJ. Zajmuje się głównie filmem animowanym i dokumentalnym, pasjonuje go też fenomen kina kultowego. Niegdyś lider zespołu Panienki z Trumienki.

Maja Korbecka
Studentka filmoznawstwa i studiów dalekowschodnich na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Uzależniona od festiwali filmowych, podróży i kreskówki Tom&Jerry. Członkini People’s Jury podczas 7. Festiwalu 5 Smaków w Warszawie.

Ada Kotowska
Studentka filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Fanka niekonwencjonalnych dramatów, wyznawczyni gatunku fantasy (choć wciąż bardziej w książce, niż w kinie). Sentymentalna względem starych filmów przygodowych i klasycznych musicali. Idealistka, optymistka. Oprócz kina uwielbia sztukę, sport i gotowanie dla przyjaciół.

Ada Minge
Studentka filmoznawstwa i amerykanistyki. Pisuje również na blogu Koła Naukowego Amerykanistyki UJ: http://amerykanisci.blogspot.com.

Mateusz Piesowicz
Student filmoznawstwa. Oddany wielbiciel (pop)kultury ze znaczkiem ‚Made in USA’. Twierdzi, że blockbusterom się nie odmawia. Chyba, że na rzecz seriali.

Jan Sławiński
Absolwent filmoznawstwa (I stopnia) na UJ i scenariopisarstwa w AMA Film School. Autor opowiadań i scenariuszy, publikował między innymi w Magazynie Krakowskim i Zeszytach Komiksowych. Stały współpracownik serwisów AlejaKomiksu.com i Geezmo.pl. Lubi filmy z wybuchami. Pisze magisterkę o wykorzystaniu konwencji gatunkowych w kinie superbohaterskim. Od kilku lat prowadzi blog jako Anonimowy Grzybiarz: mnichhistorii.blogspot.com /fb.com/AnonimowyGrzybiarz92

Jędrzej Kościński
Student filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach na UJ. Lubi oglądać fabuły dokumentalistów i dokumenty fabularzystów. W pamięć zapadają mu również filmy o pamięci. W chwilach wolnych od filmów ogląda mecze snookera.