NASI AUTORZY

Paweł Kędziora
Student filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach, absolwent kulturoznawstwa międzynarodowego UJ oraz kierunku operatorskiego na AMA Film Academy. Zakochany w kinie Dalekiego Wschodu i amerykańskim arthousie. W lepszych czasach przesiadywał w kawiarni i odliczał dni do kolejnych Nowych Horyzontów oraz Pięciu Smaków.

Emilia Kutrzeba
Absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki. Obecnie studentka filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuje się dokumentem i video artem. Ciekawią ją archiwa, found-footage oraz fotografia. Kuratorka i organizatorka projektów artystycznych.

Justyna Leszek
Absolwentka kulturoznawstwa, a obecnie studentka krakowskiego filmoznawstwa. Wegeterianka, choć filmowo wszystkożerna, ale ze słabością do kiepskich musicali, kina kultowego i Johna Carpentera. Skrycie ocenia wszystkich miłośników Nolana.

Michał Stencel
Student filmoznawstwa, preferuje kino europejskie. Kiedyś pisał do „Metal Hammera”, ale dzisiaj chętniej słucha jazzu. Gra na klawiszach w zespole, któremu nie grozi znacząca kariera. Poza tym lubi klocki Lego, komiksy i piwo kraftowe.

Sabina Tkacz
Miłośniczka brytyjskiego kina niezależnego oraz muzycznych dokonań Myslovitz z czasów Artura Rojka. W życiu kieruje się zasadą, że dzień bez sztuki i kultury to dzień stracony.

Mateusz Tkaczyk
Student filmografii Toma Hardy’ego. Fan horrorów klasy B i taniego piwa. Ostatnio intensywnie śledzi perypetie sercowe bohaterów tureckiego serialu Więzień Miłości.