O nas

Mateusz Demski
Krytyk nieformalny związany m.in. z Czasem Kultury, czasopismem Ekrany, miesięcznikiem Kino, tygodnikiem Przegląd, kwartalnikiem Przekrój. Całym sercem z wrocławskimi Nowymi Horyzontami oraz Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie dorabiał przy gazetach festiwalowych. W przerwie między kinem a kinem poszerza kolekcję gadżetów z „Gwiezdnych Wojen”.

Jakub Dzióbek
Student filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach na UJ. Płacze na komediach romantycznych i filmach Franka Capry. Najbardziej na świecie kocha klasyczne Hollywood i brytyjski pop z lat osiemdziesiątych.

Piotr Hadyna
Student filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach. Fanatyk kina więziennego. Ed Wood scenariopisarstwa.

Łukasz Kiełpiński
Student Kolegium MISH UW, w ramach którego łączy kulturoznawstwo z psychologią. Jego dwie filmowe miłości to surowe slow cinema i przeestetyzowane, hipnotyczno-tripowe kino. Kiedy nikt nie patrzy, zdradza je z teatrem, a potem idzie na kawę.

Ida Marszałek
Trochę zwariowana, ekscentryczna, nieprzewidywalna tancerka i pasjonatka mody. Licencjonowana iberystka przeniesiona do sekcji filmoznawczej. Jeśli na sali kinowej usłyszysz za sobą histeryczny śmiech, ona na pewno gdzieś tam jest. Marzy, by codziennie jeść śniadanie u Tiffaniego. Wciąż ma nadzieje, że Kit Harington się jej oświadczy.

Asia Najbor
Studentka filmoznawstwa i dziennikarstwa UJ, absolwentka filologii francuskiej. Kiedy nie ogląda filmów, pływa po oceanach i gra na wiolonczeli.

Kasia Panas
Studentka filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach na UJ, koordynator Bytom Film Festival Festiwalu Popularyzatorów Filmowych. Przez kilka lat należała do stowarzyszenia All In UJ, gdzie pełniła funkcję wiceprezesa i koordynatora Filaru Kultura.

Bartosz Tesarz
Student filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach na UJ, absolwent studiów licencjackich polonistyki-komparatystyki UJ. Fan kina śmieciowego i talentu aktorskiego Nicolasa Cage’a.