O nas

Mateusz Demski
Krytyk nieformalny związany m.in. z Czasem Kultury, Dziennikiem Zachodnim, Popmoderną, artPapierem, Reflektorem. Całym sercem z T-Mobile „Nowe Horyzonty”, Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz Festiwalem Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi”, gdzie dorabiał przy gazetach festiwalowych. W przerwie między kinem a kinem poszerza kolekcję gadżetów z „Gwiezdnych Wojen”.

Julka Duda
Studentka filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nieustannie podróżuje między trójkątem bermudzkim: Mrągowo, Gdańsk, Kraków. Nie umie pływać chociaż pochodzi z Mazur, świetnie prowadzi pomimo tego, że jest blondynką i uważa, że znakomicie sprawdzi się w roli babci, gdyż uwielbia robótki ręczne. W teamie korektorskim stara się nie być tak zgryźliwa jak Kamila.

Jakub Dzióbek
Student filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach na UJ. Płacze na komediach romantycznych i filmach Franka Capry. Najbardziej na świecie kocha klasyczne Hollywood i brytyjski pop z lat osiemdziesiątych.

Piotr Hadyna
Student filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach. Fanatyk kina więziennego. Ed Wood scenariopisarstwa.

Łukasz Kiełpiński
Student Kolegium MISH UW, w ramach którego łączy kulturoznawstwo z psychologią. Jego dwie filmowe miłości to surowe slow cinema i przeestetyzowane, hipnotyczno-tripowe kino. Kiedy nikt nie patrzy, zdradza je z teatrem, a potem idzie na kawę.

Kamila Klimkowicz
Studentka filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uwielbia literaturę, ale wprost nie znosi czytania jej na wyścigi. W wolnych chwilach zanurza się w świecie seriali lub skandynawskich kryminałów. Jej hobby to wytykanie ludziom błędów, dlatego praca korektora jest dla niej czystą przyjemnością.

Asia Najbor
Studentka filmoznawstwa i dziennikarstwa UJ, absolwentka filologii francuskiej. Kiedy nie ogląda filmów, pływa po oceanach i gra na wiolonczeli.

Kasia Panas
Studentka filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach na UJ, koordynator Bytom Film Festival Festiwalu Popularyzatorów Filmowych. Przez kilka lat należała do stowarzyszenia All In UJ, gdzie pełniła funkcję wiceprezesa i koordynatora Filaru Kultura.

Bartosz Tesarz
Student filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach na UJ, absolwent studiów licencjackich polonistyki-komparatystyki UJ. Fan kina śmieciowego i talentu aktorskiego Nicolasa Cage’a.